Про компанію

ТОВ "ДІАМЕТ" засноване в 1999 році. Основними напрямками діяльності є оптова та роздрібна торгівля металопрокатом.

Поступово фірма почала накопичувати досвід, освоювати ринок, розширювати коло своїх покупців, і на сьогоднішній день грунтовно зміцнила свої позиції.

Висока якість металопрокату, доступні ціни, гнучка система знижок дозволили компанії завоювати значний авторитет серед споживачів нашого металу.

Металобаза фірми має широкий асортимент прокату, який налічує понад 100 найменувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам арматуру, балки, труби, швелер, катанку, куточок, листи, квадрат, смугу і багато іншого.

Крім того, компанія "ДІАМЕТ" пропонує своїм замовникам ряд послуг:

  • порізка металопрокату на необхідні заготовки;
  • розмотування катанки в прутки необхідної довжини;
  • навантаження і доставка за адресою замовника.
Сьогодні компанія динамічно розвивається, про що свідчить значне збільшення товарообігу за останні роки, і це дає можливість постійно збільшувати асортимент металопрокату.

Головна мета компанії - це забезпечення виробничих, будівельних, ремонтно-конструкторських та інших сфер діяльності необхідною кількістю і асортиментом металопрокату, а також виконання індивідуальних замовлень.

Завдяки сумлінній праці працівників досягаються високі результати діяльності, яка завжди спрямована на задоволення потреб споживачів. Колектив фірми постійно працює над поліпшенням організації праці. Кожен клієнт, який прийшов до нас, може розраховувати на доброзичливість і увагу співробітників фірми, його завжди чекає оперативне та якісне виконання замовлення.

Ми будемо раді сприяти розвитку вітчизняного виробництва. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!