ШВЕЛЕР

ШВЕЛЛЕР


Швелер – один з видів металопрокату з перетином у вигляді букви П. Найчастіше всі його використовують при необхідності особливо збільшити міцність конструкції, в колонах, великопрольотних прогонах, в автомобільній промисловості.

За способом виготовлення швелери поділяються на кілька видів:

  • швелер сталевий з товстими полицями виготовляється із застосуванням методу гарячої прокатки,
  • швелер сталевий з тонкими полицями - виготовляється на спеціальних профілесгинаючих верстатах з цільного сталевого листа, виготовленого холоднокатаним або гарячекатаним способом.

За формою розрізняють кілька видів даного виробу, в залежності від ухилу граней полиць:

  • ухил внутрішніх граней може коливатися від 4 до 10%. Вироби цієї форми мають маркування у вигляді літери У
  • з паралельними гранями полиць швелер маркується серією П;
  • швелери з паралельними гранями полиць, в свою чергу, діляться на економічні з маркуванням (Е) і легкі з маркуванням (Л);
  • спеціальні вироби маркуються буквою.

Довжина швелера (Київ) може бути кратною, мірної, або немірної довжини. Так само, допускається виробництво швелерів обмеженої довжини в межах мірної. Довжина може варіюватися від двох до дванадцяти метрів, але за бажанням замовника виробник може поставити швелери більше дванадцяти метрів.

Компанія «Діамет» має в наявності широкий асортимент металопрокату високої якості. У нас ви можете купити швелер за найбільш вигідною ціною. Ми пропонуємо вам якісний сервіс з можливістю доставки замовлення по всій території України, для чого у нас є власний автопарк, а для відвантаження наші склади обладнані козловими кранами. Так само потрібно звернути увагу на діючі системи знижок, які будуть вигідні для постійних клієнтів, що  купують металопрокат.